Členovia Slovenského zväzu pre chladiacu a klimatizačnú techniku

Ocenenia

Ocenenia

Osobnosti, študenti, žiaci, šport, chladenie, ekoservis, eduservis

Vytvorte si webovú stránku

Slovenský zväz pre chladiacu a klimatizačnú techniku ponúka možnosť jednoduchej tvorby firemnej webovej stránky bez znalosti programovania alebo web dizajnu. Certifikované organizácie, ktoré sú členmi zväzu, si môžu niekoľkými kliknutiami vytvoriť stránku s možnosťou rýchleho pridávania noviniek a s profesionálnym vzhľadom.

Služba ponúka prehľadnú prezentáciu kontaktných informácii o Vašej firme, jej polohu na mape, rýchle pridávanie článkov a noviniek, prehľad produktov a priamy odkaz na stránku z databázového portálu SZ CHKT.

Mapa firiem

Mapa firiem je portál, ktorý umožňuje zákazníkovi nájsť presnú polohu chladiarenských firiem v jeho okolí. Firmy sú vyznačené pripináčikmi na grafickej mape s možnosťou zobrazenia v satelitných snímkoch. Užívateľ má možnosť filtrovať výber firiem na základe polohy a oblasti zamerania hľadaných firiem.

Certifikované organizácie, ktoré sú členmi Slovenského zväzu pre chladiacu a klimatizačnú techniku, môžu využiť službu Mapa firiem a jednoduchým spôsobom vyznačiť svoju polohu na mape.

Mapa firiem obsahuje polohu 926 firiem zo Slovenskej a Českej republiky